"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі

Вход в аккаунт kz

Спорт бәрімізге мықты болуға және денсаулықты сақтауға көмектеседі. Дәл осы ұстаздар мен оқушылар No8 орта мектепте жұмыс жасап, білім алып жатыр.2023 жылдың 4 ақпанында сенбі күні дене шынықтыру факультетінің осы кезеңде іс-тәжірибеде болған студент-тәлімгерлер мектеп мұғалімдері мен жоғары сынып оқушылары арасында волейболдан жарыс өтті.

Бірақ бұл тіпті жарыс емес, достық пен салауатты бәсекелестік жағдайында өткен достық кездесу болса керек. Барлығы өз командасына жеңіс әкелуге тырысты. Нәтижесінде 25-11 есебімен жоғары сынып оқушылары жеңіске жетті.