"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі

Вход в аккаунт kz

Адамның өзін-өзі анықтауы үшін мамандықты дұрыс таңдау маңызды рөл атқарады. 2023 жылдың 2 ақпанында No8 орта мектепке Қостанай өңірлік университетінің «Өнер және педагогика» кафедрасының өкілдері келді. А.Байтұрсынов. Музыка факультетінің студенттері мектебімізде бірнеше рет өндірістік тәжірибеден сәтті өтті. Өнер кафедрасының меңгерушісі Айсина С.Т. және педагогика кафедрасының аға оқытушысы Жакаева Қ.А. түлектерге университетте білім алу туралы және өнер факультетінде білім алу арқылы қандай мамандықтарға ие болатындығын, басты мақсаты музыкалық білім, өнер және мәдениет салаларында бәсекеге қабілетті мамандарды дайындау туралы айтып берді.Қазіргі уақытта өнер факультетінде оқи отырып, музыкант, режиссер, суретші мамандығын алуға болады. Жастар сауалнамаға қатысып, сұрақтар қойып, өз өнерлері туралы айтып, қабылдау ережелеріне қызығушылық танытты.