"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі

Вход в аккаунт kz

Мен, «Қостанай қаласы білім бөлімінің No8 орта мектебі» КММ 11 А сынып оқушысы Даниил Шапошник «Менің алғашқы сабағым» атты Республикалық флешмобқа қатыстым. Мен бұл флешмобқа жауапкершілікпен қарадым. Математика пәнінің мұғалімі Довгодко Виктория Андреевнамен бірге біз сабақ жоспарын жасадық, дидактикалық материал және презентация дайындадық. Сабақ 9-сыныпта алгебра пәнінен «Екі айнымалысы бар теңсіздіктерді және олардың жүйелерін шешу» тақырыбында өтті.

Сабақ ұйымдастыру кезеңінен, өткен тақырыпты қайталаудан, жаңа материалды түсіндіруден тұрды. Сабақ барысында формативті бағалау жүргіздім, балалар сұрақ қоюдан тартынбады. Сонымен қатар бүкіл сыныппен ауызша сауалнама түрінде жұмыс жүргізілді. Жаңа материалды түсіндіру барысында мен жігіттерге: «Бәрі түсінікті ме?» деген сұрақпен бұрылдым. Сабақ соңында рефлексия жүргізілді. Маған жігіттердің түсіністікпен қарағаны ұнады. Сабақ барысында қызығушылық танытты, тәртіпке қатысты қиындықтар болмады.

Мұғалім мамандығының жауапкершілігін толық сезіндім, сыныптағы атмосфераны және оқушылардың қандай білім мен баға алатыны өзіме байланысты екенін сезіндім. Мен бәріне білімді жеткізуге тырыстым және балалардың менің түсіндіруімді қызығушылықпен тыңдап, мен түсіндіріп отырған материалды түсінгенін көргеніме өте қуаныштымын, бұл менің мұғалім мамандығын таңдауға деген құштарлығымды арттырады! Мен өзімді ұстаз ретінде сынау мүмкіндігіне ие болғаныма қуаныштымын. Болашақта мен оларды ҚРУ-ға түскім келеді. Байтұрсыновты педагогикалық институтқа тапсырды. Сұлтанғазин У.Физика, математика және цифрлық технологиялар кафедрасына математика пәнінің мұғалімі мамандығына.