"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі

Вход в аккаунт kz

Халықаралық әйелдер күніне №8 мектеп кітапханасында "Аса мәртебелі, әйел!» атты мерекелік көрме ұйымдастырылды. Көрме 3 бөлімнен тұрады.

"Аса мәртебелі әйел" атты бөлімінде әйгілі актрисалар туралы кітаптар ұсынылған.

"Детективтердің қызықты әлемі" атты бөлімінде авторлары әйелдер болып табылатын детективтер ұсынылды.

Әр әйел талғампаз және әдемі көрінуді армандайды. Оған "Адамдарға сұлулық сыйла" атты көрмесі көмектеседі.