"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі

Вход в аккаунт kz

29-қаңтар мен 9-ақпан аралығында № 8 жалпы білім беретін мектепте эстетикалық циклдің ӘБ онкүндігі өтті, оған 1-11-сынып оқушылары мен мектеп мұғалімдері қатысты. Мектеп дәлізінде "Қазақстан өнер әлемінде" атты ақпараттық стенд орналасқан. 3-4-сынып оқушылары мұғалім А. П. Бурцева дайындаған және өткізген "Музыкалық жекпе-жек" атты ойынына белсенді қатысты. "Бұл әлем қандай керемет!" атты суреттер көрмесі біздің мектеп оқушыларының қаншалықты талантты екенін көрсетті. Көркем еңбек мұғалімдері оған 1-6-сынып оқушыларының суреттерін жинады. Ал "Таланттар фестивалі" ең музыкалық, талантты және батыл ұлдар мен қыздарды жинады! Бірнеше күн бойы акт залындағы сахнада  балалар әдемі әндер орындап, би билеп, музыкалық аспаптарда ойнады.  Байтұрсынов атындағы КРУ-дың  өнер кафедрасының студенттері де жұмысқа белсене қатысты. Олар көркемдік-эстетикалық цикл мұғалімдерімен бірлесе отырып, бесінші сынып оқушылары үшін "Шығармашылық калейдоскопы" атты сыныптан тыс іс-шара өткізді. Мектеп мұғалімдері де шетте қалмады. Олар үшін "Фоамираннан магниттер жасау" (Комиссарлар С.В.), "Тасқа сурет салу" (Герасимова Н.М.), "Сәндік киім ілгіш" (Литвинова А. Ю.) шеберлік сыныптары ұйымдастырылды. № 8 ЖББМ-де талантты және креативті оқушылар ғана емес, мұғалімдер де көп. Музыка мұғалімі О.Н. Колыванова оларды "Музыкалық канон" атты шығармашылық студиясында жинады.