"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі

Вход в аккаунт kz

2024 жылғы 25-ақпанында 11-ші және 9 "Б" сыныптарының білім алушылары Ашық есік күні аясында Челябі мемлекеттік университетінің Қостанай филиалына барды. Құқық кафедрасының өкілдері жоғары оқу орнына түсу және оқу шарттары, студенттік өмір туралы айтып берді. Жоғары сынып оқушылары үшін зияткерлік ойындар мен мастер - класс ұйымдастырылды. Кездесу филиал бойынша экскурсиямен аяқталды.