"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі

Вход в аккаунт kz

2023 жылғы 7-желтоқсанында № 8 жалпы білім беретін мектепте жоғары сынып оқушылары арасында кәсіптік бағдар беру жұмысы мақсатында ҚР ІІМ Шырақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясы өкілдерінің болашақ түлектермен кездесуі өтті. Қылмыстық-атқару құқығы кафедрасының аға оқытушысы, полиция майоры Уалиева Анара Жанатқызы және қылмыстық-атқару құқығы кафедрасы бастығының орынбасары, полиция полковнигі Конвисарь Анна Андреевна балаларға академияға түсу ережелері, оқу шарттары және осы оқу орнын бітіргеннен кейін алуға болатын мамандықтар туралы айтып берді. А. Уалиева мен А. Конвисарь оқушылардың құқықтық сауаттылығына жеке тоқталды. Олар балаларға зиянды әдеттердің салдары туралы еске салды: темекі шегу, алкоголь ішу, нашақорлық. Кешкі уақытта алаяқтық, қорқыту және кәмелетке толмағандардың мінез-құлқы тақырыптары да қозғалды. Балалар ақпаратты үлкен қызығушылықпен тыңдап, құқықтық жағдайлар бойынша сұрақтар қойды.