"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі
"№ 8 жалпы білім беретін мектебі" КММ
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Қостанай қаласы білім бөлімі

Вход в аккаунт kz

2023 жылғы 30-қарашасында № 8 жалпы білім беретін мектептің тоғызыншы сынып оқушылары Қостанай автомобиль көлігі колледжінде болды. Балалар колледжді аралап, оқу аудиторияларын тамашалады, оқытушылармен және студенттермен сөйлесті. Әсіресе тоғызыншы сынып оқушыларына студенттер практикадан өтетін шеберханалар ұнады. Кездесу соңында балаларға колледжге түсу ережелері мен оқу шарттары туралы айтылды.